Shenzhen HXC Lighting Co., LTD

Świetne oświetlenie przynosi szczęśliwe błogosławieństwa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Ściemniana lampa stołowa LED na sprzedaż
dobra jakość Ściemniana lampa stołowa LED na sprzedaż
Kup ten mały lampion nocny jednorożca. Moja córka bardzo to lubi. Bardzo ładny. Ta lampa ma wiele funkcji. Jest wiele kolorów do zmiany. Są efekty oddechowe. Może automatycznie zmienić kolor. Bardzo piękne światło nocy.

—— Kate Brown

Są idealne do użytku z lusterkiem do makijażu, ale mogą być używane w każdym pomieszczeniu, w którym chcesz uzyskać ściemnianie i jasne światło, zwłaszcza wokół lustra. Chciałbym polecić.

—— Keara Sharman

Kompaktowy rozmiar, łatwy w użyciu, musi zapewniać rozrywkę Wspaniały produkt, jak można go dostosować do rytmu muzyki

—— Dominic keith

Używałem tego na nocnej zmianie roboczej wiertnicy. Pracuję przez 3 dni bez ładowania przy pełnym wykorzystaniu przez 6 godzin każdej nocy. Bardzo jasne światło i szybkie ładowanie. Tylko con jest to, że nie pasuje bardzo mocno w standardowym mocowaniu na twardym kapeluszu, musiałem owinąć na nim taśmę, żeby nie spadła. Poleciłbym to bez zastrzeżeń. Dobra okazja.

—— Podświetlane światłem

Im Online Czat teraz

Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd.

1 2 3
Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd. Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd. Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd.
Biuro sprzedaży Pokój konferencyjny nasz zespół

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Afryka
Na calym swiecie
marki : Chalitgo
Ilość pracowników : 165~350
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2016
pc Export : 80% - 90%
Nie musisz mieć niedoborów dostawców, ale brakuje dostawców usług. Dziękujemy bardzo za zaufanie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepsze wsparcie. Szczerze wierzymy, że nie jesteśmy tylko świetnymi partnerami, ale także dobrymi przyjaciółmi w przyszłości. Ciesz się biznesem i ciesz się dobrym życiem i przyjaźnią. zdrowie rodziny, szczęście i miłość każdego dnia.

Shenzhen HXC Lighting Co., Ltd znajduje się w LongHua District, Shenzhen. Jest to kompleksowa firma oświetleniowa, która integruje produkcję i sprzedaż razem. Nie produkujemy wszystkich produktów, ale ściśle współpracujemy z największymi producentami w całych Chinach i dostarczamy wspaniałe produkty wielu Amazonom, którzy chcą intensywnie sprzedawać produkty eBay aliexpress głównie dla serii lamp. , możemy uzyskać najlepszą cenę, szybki czas dostawy i zapewnienie jakości bezpośrednio z oryginalnych fabryk. Musimy znaleźć najbardziej odpowiednich świetnych i niezawodnych dostawców, aby pomóc i wspierać ich w sprzedaży na platformie Amazon, eBay, życzenie, aliexpress z doskonałymi informacjami zwrotnymi. Innymi słowy, jesteśmy dostawcą usług, a także producentem niektórych przedmiotów, takich jak lampy samochodowe, światła sznurkowe, lampa iluzyjna 3D ....

W okresie od 2016 do 2019 roku obecnie świadczymy głównie usługi dla wielu sprzedawców Amazon / Ebay / Wish / Aliexpress w Chinach. Weźmy na przykład lampę 3d illusion na przykład, ponad 90% sprzedawców lamp amazonowych zamawia je u nas z ponad 95% dobrą stopą zwrotu. Nasza jakość i jakość lamp 3d oraz bezpieczeństwo to NO1 wśród wszystkich dostawców lamp iluzyjnych 3d (kiedykolwiek przeprowadziliśmy test i porównaliśmy go z 10 różnymi dostawcami). Narodziny strony internetowej wynikają z przewagi naszej integracji z najlepszych produktów na tej platformie sprzedaży . Z pewnością tutaj po raz pierwszy dostarczamy hurtownikom bezpośrednio do klientów zagranicznych, znacznie lepszą cenę niż detaliczna Amazon.

Jesteśmy świetnymi partnerami niektórych profesjonalnych i najlepszych producentów oświetlenia w dziedzinie oświetlenia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju nocną lampę iluzyjną 3d, specjalną latarkę, oświetlenie lusterka, oświetlenie LED string, funkcjonalną lampę stołową i wysokiej klasy lampę górniczą. światła mają wysoką jakość, pełną różnorodność, rozsądną cenę, silną siłę, dobry kredyt, z cechami zarządzania wieloma odmianami i zasadą małych zysków, ale szybkie obroty i zdobyły zaufanie naszych klientów. Sprzedajemy nasze lampy na całym świecie! Zdobyliśmy dobrą reputację w branży ze względu na długoterminowe zapasy, stabilne dostawy, wysoką wydajność kosztową i doskonałą obsługę posprzedażną.

Nasz zespół jest bardzo odpowiedzialny, miły i profesjonalny. W przyszłości zajmiemy się szczęściem i biznesem.

Nie jesteśmy najlepsi z twoich dostawców, ale najbardziej odpowiedni z twoich.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen HXC Lighting Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Alisa Meng

Tel: 8615989305939

Faks: 86-755-21033386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)